• შპს N 1 სკოლის X (გ) კლასში ჩატარდა საინტერესო პროექტი, რომლის ფარგლებშიც მოსწავლეებმა წარმოადგინეს სხვადასხვა ქვეყნების კულტურა, რელიგია, ეროვნული სამოსი, ტრადიციული კერძები და უნიკალური ჩვეულებები.
შპს N 1 სკოლის X (გ) კლასში ჩატარდა საინტერესო პროექტი, რომლის ფარგლებშიც მოსწავლეებმა წარმოადგინეს სხვადასხვა ქვეყნების კულტურა, რელიგია, ეროვნული სამოსი, ტრადიციული კერძები და უნიკალური ჩვეულებები. პრეზენტაციები საინტერესო და მრავალფეროვანი იყო, რაც ყველას საშუალებას აძლევდა, უფრო ახლოს გაეცნო მსოფლიო კულტურების მრავალფეროვნება.
• შპს N1 სკოლის IX კლასთან ერთად ქუთაისის აკაკი წერეთლის სახელობის უნივერსიტეტში ვესტუმრეთ გეოგრაფიის კათედრას, სადაც შესაძლებლობა მოგვეცა ახლოდან გავცნობოდით უძველეს რუკებსა და მინი მეტეოსადგურის მუშაობას
შპს N1 სკოლის IX კლასთან ერთად ქუთაისის აკაკი წერეთლის სახელობის უნივერსიტეტში ვესტუმრეთ გეოგრაფიის კათედრას, სადაც შესაძლებლობა მოგვეცა ახლოდან გავცნობოდით უძველეს რუკებსა და მინი მეტეოსადგურის მუშაობას